Jak leczymy

CHIROPRAKTYKA
CHIROPRAKTYKA
  Chiropraktyka jest rodzajem terapii manualnej zakładającą, że podstawą dobrego stanu zdrowia jest swobodny przepływ impulsów nerwowych, mających początek w mózgu i w rdzeniu kręgowym, a następnie rozchodzących się do wszystkich części ciała.


  Dowiedz się więcej
  REDCORD
  REDCORD
   Metoda terapeutyczna opracowana przez norweskich fizjoterapeutów i lekarzy z wykorzystaniem sprzętu Redcord. Zbiór technik obejmujący ćwiczenia w zamkniętych łańcuchach kinematycznych, w niestabilności, we wszystkich płaszczyznach z odpowiednim dla każdego obciążeniem - jakim jest ciężar własnego ciała!

   Dowiedz się więcej
   AIR YOGA
   AIR YOGA
    NOWY wymiar yogi - lekkie i przyjemne ćwiczenia w otulającym hamaku sprawią, że wszystko nabierze nowego wymiaru. Możliwość pracy z ciałem w pozycjach odwróconych, bezpiecznych uspokoją dusze i ciało.
 Poczucie lekkości i swobody pozwala nam na efektywniejszą pracę z naszym ciałem.

    Dowiedz się więcej
    KINESIOTAPING
    KINESIOTAPING
     Technika, w której poprzez sensomotoryczne oddziaływanie plastra na organizm, następuje pobudzenie i wykorzystanie możliwości kompensacyjnych organizmu. Jest to pomocne w terapii bólu, korekcji układu powięziowego czy poprawie czynności ruchowych.


     Dowiedz się więcej
     PROFESJONALNE ZABIEGI MASAŻU
     PROFESJONALNE ZABIEGI MASAŻU
      Masz za sobą dzień pracy pełen stresu i pośpiechu? Po całym dniu przy biurku bolą Cię plecy i kark? Cierpisz na bezsenność? ...lub po prostu masz ochotę na chwilę wyciszenia i odprężenia - u nas w miłym wystroju wnętrza, przy odpowiedniej muzyce ręce terapeuty pomogą Ci się odprężyć, rozluźnić i obudzić nowe pokłady sił.

      Dowiedz się więcej
      FALA UDERZENIOWA
      FALA UDERZENIOWA
       Skupiona fala uderzeniowa to inaczej zogniskowana fala uderzeniowa. Jest to narzędzie pozwalające na redukcję chronicznego bólu u pacjenta. Terapia zogniskowaną falą uderzeniową jest terapią nieinwazyjną i stanowi istotną alternatywę wobec chirurgii. Posiadamy Aparat do terapii falą uderzeniową najnowszej generacji. Jest on najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu na rynku!

       Dowiedz się więcej